kapstok

Scholen in SWV

Binnen de grenzen van het samenwerkingsverband bevinden zich de volgende scholen voor basis- en speciaal (basis)onderwijs:

Ammerstol

De Kromme Draai

Den Hoeff 49
2865XR  Ammerstol

Bergambacht

CBS De Ark

Badhuisstraat 17
2861XT  Bergambacht

Kiezel en Kei

Bloemengaarde 41
2861VM  Bergambacht

Berkenwoude

OBS de Polsstok

Prins Bernhardstraat 40
2825BE  Berkenwoude

Bodegraven

Da Costaschool

Laan van Turkenburg 2
2411VM  Bodegraven

De Miland

Hazekade 10
2411PP  Bodegraven

Goede Herderschool

Cortenhoeve 51
2411JL  Bodegraven

IKC Schatrijk

Eendrachtsweg 30
2411VL  Bodegraven

OBS 't Vogelnest

Leeuwerik 3
2411KR  Bodegraven

Prinses Beatrixschool

Dronenplein 7
2411HE  Bodegraven

Speel en Werkhoeve-school

Leeuwerik 1
2411KR  Bodegraven

Willibord

Dronenplein 1
2411HE  Bodegraven

Boskoop

De Akker

Populierenhof 2
2771DG  Boskoop

De Immanuelschool

Boomgaard 2
2771PC  Boskoop

De Zevensprong

Snijdelwijklaan 4c
2771KR  Boskoop

Ichtusschool

Snijdelwijklaan 4b
2771SX  Boskoop

OBS De Populier

Populierenhof 10
2771DG  Boskoop

PCB Rehoboth

Rozenlaan 39
2771DB  Boskoop

Driebruggen

De Wegwijzer

Meidoornlaan 17
3465TK  Driebruggen

Gouda

't Carillon

Ouverturelaan 10
2807JT  Gouda

Casimirschool

Groeneweg 27
2801ZA  Gouda

De Bijenkorf

Aalberseplein 6
2805EG  Gouda

De Carrousel

Scholenpad 2
2804RW  Gouda

De Cirkel

Brittenburg 50
2804ZZ  Gouda

De Goudakker

Reigerstraat 37
2802EM  Gouda

De Ridderslag

Ridder van Catsweg 256A
2805BC  Gouda

De Triangel

Coniferensingel 20
2803JH  Gouda

Instituut De Piloot

van Heuven Goedhartsingel 10
2806ZL  Gouda

Islamitische Basisschool Al Qalam

Calslaan 99
2804RT  Gouda

Jenaplanschool Het Vlot

Oosthoef 3-5
2804ST  Gouda

KC De Ontdekkingsreizigers

Burgemeester van Dijkesingel 51
2809RB  Gouda

Kindcentrum Goejanverwelle

Chopinstraat 10
2807PS  Gouda

Koningin Wilhelminaschool

Willem de Zwijgersingel 220
2805BW  Gouda

Livingstoneschool

Livingstonelaan 60
2803EL  Gouda

OBS 't Palet

Knipmolenweg 2
2807DC  Gouda

OBS De Kas

Tweede E J Potgieterstraat 2
2802VA  Gouda

OBS Het Schateiland

Mercatorhof 7
2803EX  Gouda

OBS Vindingrijk

Heemraadslag 1
2805DR  Gouda

OBS Wereldwijs

Wilsonplein 3
2806JM  Gouda

Plaswyckschool

Weerestein 39
2804GG  Gouda

Prinses Julianaschool

Burg Martenssingel 38
2806CV  Gouda

SBO De Oostvogel

Scharroosingel 54
2807CX  Gouda

SBO Het Avontuur

Mercatorsingel 90
2803ER  Gouda

SBO Park en Dijk

Winterdijk 6
2801SJ  Gouda

St. Aloysiusschool

Spieringstraat 18
2801ZM  Gouda

Westerschool

Jacob van Lennepkade 2
2802LH  Gouda

ZMLK De Ark

Jan Luykenstraat 1
2806PD  Gouda

Gouderak

De Bron

J. Huurmanlaan 10
2831XT  Gouderak

De Kranepoort

J. Huurmanlaan 8
2831XT  Gouderak

Haastrecht

De Morgenster

Grote Haven 2b
2851BM  Haastrecht

De Vlisterstroom

Grote Haven 2c
2851BM  Haastrecht

St Catharinaschool

Grote haven 2D
2851BM  Haastrecht

Krimpen aan de Lek

Floraschool

Baken 19
2931RP  Krimpen aan de Lek

OBS Prinses Irene

Klaverstraat 1
2931TL  Krimpen aan de Lek

PCB De Wegwijzer

Admiraal de Ruyterstraat 1
2931AA  Krimpen aan de Lek

Lekkerkerk

De Eben Haezer-School

Lorentzweg 60
2941VE  Lekkerkerk

OBS Het Schateiland

Jan Ligthartstraat 96
2941SE  Lekkerkerk

OBS Koningin Wilhelmina

Koninginneweg 5
2941XH  Lekkerkerk

OBS Prins Bernhard

Schuwacht 216
2941EK  Lekkerkerk

Moerkapelle

Keijzerschool

Beatrixlaan 3
2751XT  Moerkapelle

Moordrecht

OBS IXIEJE

Oudersvrucht 1
2841LN  Moordrecht

PCB Meester Lalleman

Oudersvrucht 7
2841LN  Moordrecht

St Jozefschool

Oudersvrucht 3
2841LN  Moordrecht

Nieuwerbrug

CBS De Brug

Burgemeester Bruntstraat 23
2415AJ  Nieuwerbrug

Ouderkerk aan den IJssel

Koningin Julianaschool

Hoge Molenwerf 1
2935CB  Ouderkerk aan den IJssel

Koningin Wilhelminaschool

Willem de Zwijgerstraat 1
2935BA  Ouderkerk aan den IJssel

OBS De Schakel

Kerkweg 82
2935AK  Ouderkerk aan den IJssel

Reeuwijk

De Bron

Drielingschouw 1
2811LP  Reeuwijk

De Regenboog

Greidweide 1
2811JK  Reeuwijk

OBS De Venen

Hooiweide 2
2811JE  Reeuwijk

Schoonhoven

De Krullevaar

Doelenplein 26
2871CV  Schoonhoven

De Rank

Pasteurweg 93
2871JM  Schoonhoven

OBS De Vlieger

Voltastraat 2
2871ZN  Schoonhoven

OBS Koningin Emma

Jan Kortlandstraat 9
2871DA  Schoonhoven

PCB Ichthus

Merellaan 1
2872AM  Schoonhoven

Stolwijk

OBS De Sterrenboom

Bilwijkerweg 6b
2821SB  Stolwijk

Waarder

Prins Willem-Alexanderschool

Prinses Maximalaan 1
3466LP  Waarder

Waddinxveen

Basisschool De Regenboog

Willem de Zwijgerlaan 55
2741XL  Waddinxveen

CBS TOV

Parklaan 7
2742MG  Waddinxveen

Dick Bruna School

Sperwerhoek 6
2743GC  Waddinxveen

GBS Kleurrijk

Lindengaarde 17A
2742TP  Waddinxveen

Kardinaal Alfrinkschool

Zuidplashof 1
2743CR  Waddinxveen

Koning Willem-Alexanderschool

Willem de Zwijgerlaan 53
2741DB  Waddinxveen

PCB Koningin Beatrixschool

Zuidplashof 3
2743CR  Waddinxveen

Prins W Alexanderschool

Wingerd 45
2742SC  Waddinxveen

Theo Thijssenschool

Kerkweg-Oost 230
2741HA  Waddinxveen

Zevenhuizen

't Reigerbos

Zaagmolenpad 1
2761TL  Zevenhuizen

De Eendragt

De Lente 1
2761VL  Zevenhuizen

De Nessevliet

Wollefoppenweg 40
2761DP  Zevenhuizen

Kindcentrum Koningskwartier

Koning Willem-Alexanderlaan 121-123
2761HK  Zevenhuizen